Середа, 17.07.2019, 23:34

                                   КЗ "Великомихайлівська ЦБС", Одеська Область


Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Блог
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2013 рік    


  Бібліотека -  філія                    Найкращі читачі


    

1. Великокомарівська

Колос Світлана – 6 клас

Черкун Тетяна Олександрівна – бухгалтер с/ради

2. Великоплосківська

Паламарчук Володимир – 5 клас

Зюзін І. Н.

3. Гребеницька

Чорба Наталія

Рогозинська Тетяна – 7 клас

4. Кіровська

Левицька Леся

Беспалько Оксана Дмитрівна - домогосподарка

5. Мигаївська

Лібецька Олена Анатоліївна – пенсіонерка

Соловйова Яна – 6 клас

6. Новоборисівська

Шостак Надія Павлівна – пенсіонерка

Сіроштан Євгеній – 5 клас

7. Новопетрівська

Іванова Тамара Гаврилівна – пенсіонерка

Волохіна Вікторія – 5 клас

8. Новосавицька

Скавронік Володимир Миколайович

Коломієць Оксана Василівна

Стукало Надія Іванівна

Пастушенко Олександр – 4 клас

Чабаненко Світлана -7 клас

9. Першотравнева

Литвиненко Олена Олександрівна

Мельман Аліна – 6 клас

10. Петрівська

Бутнару Сільвія

Чорбу Валерія

11. Полєзненська

Макаренко Григорій Олексійович – пенсіонер

Цопа Світлана – 7 клас

 

12. Слов’яносербська

Дидоренко Янна – 6 клас

Кривошеєв Віктор Павлович -пенсіонер

13. ст. Мигаївська

Шипіда Михайлина – 8 клас

Мігеря Ольга Анатоліївна – прац. ж/д

14. Стоянівська

Уранковська Олена

Швець Людмила – 9 клас

15. Сошеострівська

Тишлер Віктор Андрійович –пенсіонер

Ткач Людмила – 7 клас

16. Тростянецька

Гребенщикова Ольга Клементіївна

Бурлакова Юлія – 5 клас

17. Цебриківська для дор.

Кріль Ольга Миколаївна

Майорова Ганна – 11 клас

19. ЦРБ

Романюк Інна Володимирівна

Колкер Катерина – 11 клас

20. РДБ

Водолагін Микола -3 клас

Сербенюк Анастасія -4 клас

Бусигіна Мирослава – 4 клас

Ваховська Софія – 4 клас

Чернецька Валерія – 4 клас

Швець Катерина – 6 клас

Мазяр Микола – 7 клас

Михайлович Богдана – 6 клас

Мкртчян Ліана – 7 клас

Чернецький Олександр – 8 клас

18. Цебриківська дитяча

Попович Олена – 5 клас

Грекова Катерина – 6 клас

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Архів записів
    Copyright MyCorp © 2019
    uCoz