menu
Події

      День Державного Прапора України - 2018

    23.08.2018 року    Великомихайлівська ЦРБ прийняла участь у святкуванні Дня Державного Прапора України. Для відвідувачів була презентована книжково-ілюстративна виставка "На землі ми велика родина, гордо носим ім'я Україна". В основі тематичної виставки було представлено три основні літературні блоки: «Лети, моя мово, над світом крилато, у кожному серці звучи!»; «2018 рік – Рік охорони культурної спадщини України»; «Обирай Українське! Читай Українське!!! Люби українське! Живи українським!!!». Також для учасників заходу було проведене опитування «Яким Ви уявляєте майбутнє України?».

 


 

Увага, новинка - 2018!!!


Шановні Великомихайлівці та жителі району, нещодавно (10.05.2018 р.)  до фонду нашої бібліотеки надійшла нова книга «Вибрані праці» від шановної людини, нашого поважного земляка, завідувача кафедри криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія», доктора юридичних наук, професора, члена - кореспондента Національної академії правових наук України Валерія Володимировича Тіщенка. 
Це збірник, він вийшов з друку в 2017 році та містить роботи професора, в яких розглядаються теоретичні проблеми криміналістики і криміналістичної методики розслідування, питання вдосконалення тактико-технологічних основ розслідування, розробки і практичного застосування методик розслідування окремих категорій злочинів. У збірник включені вибрані статті, тези доповідей, рецензії та інші роботи, опубліковані в 1970-2016 роках, і систематизовані за основними напрямами його наукових досліджень.
Збірник розрахований на науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних навчальних закладів, а також співробітників правоохоронних органів. Тож у вас є право скористатися цією цінною книгою. Ласкаво просимо до бібліотеки - Великомихайлівської ЦРБ.

До уваги громади Великомихайлівщини!
З 17 – 21 жовтня, у читальній залі ЦРБ проводиться Тиждень інформації за змістом нових, подарованих книг. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати ЦРБ та ознайомитися з літературою для покращення своїх знань з правознавства України.

ПРЕЗЕНТ

ВІД РЕКТОРА ЮРАКАДЕМІЇ КІВАЛОВА С.В. –

УНІКАЛЬНА КОЛЕКЦІЯ ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Центральна районна бібліотека 01.10. 2016 року отримала нову літературу по праву України, яка була подарована Ківаловим С.В. Нові книги подаровані Сергієм Васильовичем для користування жителям Великомихайлівського району на ювілейній зустрічі, присвяченій 220 – тій річниці з дня заснування селища Велика Михайлівка (Гросулове), а саме:

Административное право Украины: Учебник / Под общей ред. С.В. Кивалова. – Х.: «Одиссей», 2004. – 880 с.

Введение в украинское право / под общ. Ред. С.В. Кивалова, Ю.Н. Оборотова. -2-е изд.., перераб. И доп. – Одесса: Юридична література, 2009.- 768 с.

Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції». Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення»: Науково- практичний коментар // Відп. ред.: С.В. Ківалов і Є.Л. Стрельцов. - Х.: Одіссей, 2011.- 344 с.

Вибрані праці / С.В. Ківалов. – О.: Фенікс, 2014. – 1088 с. Укр. Та рос. мовами.

Испытание законом / Сергей Кивалов. – Одесса: Юридична література, 2009. – 280 с.: ил.

Судебная реформа в Украине: разочарование и надежды / С.В. Кивалов. – Одесса: Юридична література, 2010. – 272 с.: ил.

Кодекс адміністративного судочинства України: Науково-практичний коментар / [Ківалова С.В., Харитонов Є.О., Харитонова О.І. та ін.]; За ред.. С.В. Ківалова, О.М. Пасенюка, О.І. Харитонової – К.: Правова єдність, 2009. – 656 с.

Сергій Ківалов: пряма мова: Інтерв’ю / Розмову вів Тарас Федюк. – Одеса: Юридична література, 2004. – 208 с:18 арк. Вкл..

Судоустрій України: підручник / С.В. Ківалов, Ю.Є. Полянський, М.В. Косюта, В.В. Долежан; за ред.. С.В. Ківалова. – К.: Юрінком Інтер, 2011. – 384 с.

Зазначена література оброблена у відділі комплектування ,і на сьогодні, є у наявності Великомихайлівської центральної районної бібліотеки. За необхідності Ви зможете користуватися вище зазначеними книгами, відвідавши ЦРБ. Колектив, дирекція Великомихайлівської ЦБС щиро вдячні Ківалову Сергію Васильовичу за найцінніший подарунок - книги, які так необхідні для всіх нас. За особливу увагу до діяльності Великомихайлівської ЦРБ та жителів нашого району. За найприємніший подарунок до 95 – ї річниці з дня заснування Великомихайлівської центральної районної бібліотеки.

ВІДГОМІН УРОЧИСТОГО СВЯТА

З НАГОДИ 220 – ї річниці з дня заснування селища Велика Михайлівка

В рамках святкової програми першого жовтня 2016 року у рідному селищі були урочисті заходи, які проводилися протягом дня на головній селищній площі та на окремо відведеній території селищного парку, який мав креативну назву «ДивофолькАrtпарк». Все почалося зранку – покладання квітів до братської могили, пам’ятника Т.Г. Шевченку, стели Героям Небесної Сотні. О 12 годині стартував парад в якому брали участь районні організації. Колективи всіх організацій, без виключення, взяли участь в урочистій ході, представляючи у цікавій формі свою організацію. Наприклад бібліотечні працівники ЦРБ, РДБ крокували по центральній алеї до святкової площі під гаслом «Бібліотек@ -cучасна, креативна, твоя». Під час урочистої програми найбільше здивували кружляючи літаки Одеського авіаційно – спортивного клубу «Гідропорт» - це був незвичайний подарунок від народного депутата України О.С. Пресмана. Дуже гарно та професійно привітали пілоти жителів селища, які ще довго будуть згадувати побачене дійство у небі. Далі всі бажаючі переключили свою увагу та цікавість на «ДивофолькАrtпарк». Багато відвідувачів було на кожній пізнавальній зупинці. Особливим було те, що цього дня Великомихайлівська центральна районна бібліотека святкувала 95- ти річний ювілей. Колектив ЦРБ, РДБ творчо попрацював над тим, щоб в ювілейний день рідного селища гідно та у цікавій формі представити краєзнавчий арсенал, яким володіє наша бібліотека. Це фото виставки «Тобі історія розкаже, як край наш жив», "Бібліотека крізь призму часу"; книжкові виставки "Велика Михайлівка: з чого все починалось?", "Літературна хвиля Великомихайлівщини", "Стравами багата Україна - мати", "У звичаях традиціях народу ти душу України впізнаєш" та експозиція, яка в незвичній формі представляла одну із самих більших книг ЦРБ «Атлас України» - у ролі українського козака та одна із самих незвичайних книг «Українська народна кухня» - у ролі україночки. Ці книги були родзинкою для відвідувачів, адже було чи мало бажаючих з фотографуватися на згадку. Біля пізнавальних зупинок були активні обговорення, відвідувачі ділилися враженнями та відстежували все те, що сподобалось на власні фотоапарати, сучасні мобільні телефони.

Найприємнішими враженнями для бібліотекарів було те, що в цей день мала місце увага та цікавість до інформаційних матеріалів почесних гостей ювілейного свята, голів РДА: Березівського р-ну В.В. Лозового, Захарівського р-ну Д.І. Франчука, голови районної ради В.А. Думітрашка, голови Красноокнянскої районної ради В.Г. Ткача, депутата ООР М.М.Дерев’янко, О.А. Вітряного, голови Великомихайлівської РДА В.В.Слиздюка, заступника голови РДА В.І. Рисякова, голови Великомихайлівської районної ради К.М.Лаптієнко, головного лікаря Великомихайлівської РЦЛ І.В. Антощука, начальника відділу освіти, культури і туризму Великомихайлівської ОТГ Кусола О.І., директора БДЮТ Н.І. Чернецької; від краєзнавців - родини Долгових; від самодіяльного письменника поета Скавроніка В.М., від творчого колективу ансамбля Великомихайлівського РБК «Калинонька» та багатьох друзів, партнерів ЦРБ. Надзвичайним було те, що в ювілейний день, для Великомихайлівської ЦРБ народний депутат України Ківалов С.В. урочисто подарував нову літературу з правознавства директору Великомихайлівської ЦБС Л.М. Бабінчук. Цей презент - унікальна колекція юридичної літератури від ректора Юракадемії Ківалова С. В., яка дуже необхідна для ЦРБ та жителям Великомихайлівського р-ну. Всі події та заходи 01.10.2016 року будуть занотовані у сучасних сторінках Великомихайлівської центальної районної бібліотеки.