menu

Дулгер Юрій Георгійович (11.10.1981 р.н.) - молодий художник.

Художник Дулгер Юрій Георгієвич, народився в Одеській області, Великомихайлівському районі, с.м.т. Велика Михайлівка 11 жовтня 1981 року. Навчався у Великомихайлівській загальноосвітній школі №2. Після закінчення школи, здобув середньо-технічну освіту в Цебриківському СПТУ, Великомихайлівського району, Одеської області.

На даний час проживає у Великій Михайлівці, працює в м. Одеса ТОВ «Континент нафтотрейд».

Улюбленою справою для себе вважає написання картин.

 Свій перший досвід розпочав з дитинства і тепер у тридцять, з посмішкою, згадує розмальовані шкільні парти і стіни. Усі свої твори вважає насамперед пошук власного «я».

Спеціальної освіти художника не має, але постійна самоосвіта, сміливі експерименти з техніки малювання, великі наставники серед художників та філософів, дають змогу удосконалюватись та крок за кроком підніматись до омріяної вершини. Приймає активну участь  у районних, обласних виставках, серед них Міжнародний етнічний фестиваль «Вінок Дунаю».

    У жовтні 2012 року у Великомихайлівському районному Будинку культури вперше відбулася персональна виставка художника, яка додала ще більше впевненості у своєму вмінні. Одне з останніх захоплень - створення ілюстрацій до українських казок та пісень. Черпає ідеї для своїх творів з пейзажів та краєвидів рідної землі. Всі картини відрізняються одна від одної, намагається використовувати різні техніки написання: пейзажі, абстракція, аерографія, пуантилізм, імпресіонізм.

Щиро сподівається, що його картини ще не раз даруватимуть радість, світло і надію втілені у малюнку та неповторні миттєвості життя.