Четвер, 18.07.2019, 00:27

                                   КЗ "Великомихайлівська ЦБС", Одеська Область


Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Блог
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Списки переможців Всеукраїнського конкурсу

Списки переможців  конкурсу

«Книгоманія 2018 року»

бібліотек КЗ «Великомихайлівська ЦБС»


Результати  Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія – 2018"
Список переможців у І турі - читачів - учнів 6-7 класів:
Великомихайлівська РДБ - Нікітіна Світлана, Герега Ганна.
Великоплосківська б/ф  - Кожанова Кристина, Блінова Марія;
Вишневська б/ф - Маруняк Валерій, Ланова Катерина;
Мигаївська б/ф -  Парамонова Олександра, Татарли Валерія;
Новоборисівська б/ф - Пожога Віолета, Кушнір Людмила;
Новосавицька б/ф - Герега Микола, Кривошей Руслана;
Першотравнева б/ф - Сігідов Василь, Корицька Валерія;
Полішпаківська б/ф - Никифоренко Катерина, Луценко Ольга;
Словяносербська б/ф - Доніх Олена, Акуренко Антон;
Соше - Острівська б/ф - Бугаєнко Каріна,  Козарез Олена;
Бібліотека – філія станції Мигаєво -  Кузюк С., Рябушенко О.;
Тростянецька б/ф - Киливник Катерина, Шульгіна Діана;
Цебриківська б/ф для  дітей   - Трач Євген,  Запорощенко Іванна.


«Книгоманія - 2017 року»


Прізвище, імя переможця

Клас

Великомихайлівська РДБ

Живора Меланія

6 кл.

Чернецька Валерія

7 кл.

   Великоплосківська б/ф

Блінова Марія                                 

6 кл.

Биканова Валерія

7 кл.

 Вишневcька б/ф (Кіровська)

Ланова Катерина

6 кл.

Мартинюк Василь

7 кл.

 Мигаївська б/ф

Татарли Валерія

6 кл.

Гаврилюк Ганна

7 кл.

 Новоборисівcька б/ф

   Гуржій Ксенія

6 кл.

Довженко Віталіна                                                                                                                                 

7 кл.

 Новосавицька б/ф

Кривошей Алла

6 кл

Пастушенко Вікторія

7 кл.

 Першотравнева б/ф

Головастикова Аліна

6 кл

Капчук Ганна

7 кл.

Полішпаківська б/ф (Петрівська )

Цуканова Алла

6 кл.

Усатова Альона

7 кл.

 Слов’яносербська б/ф

 

Акуренко Антон

6 кл.

Соколенко Катерина

7 кл.

 

 Соше  - Острівська б/ф

Лівіцький А.В.

6 кл.

Бишляга О.М.

7 кл.

Бібліотека – філія ст. Мигаєво

Яковлева Наталія

7 кл.

 Тростянецька б/ф

Аксенов Артем

6 кл.

Хіміна Любов

7 кл.

Цебриківська дитяча б/ф

Запорощенко Іванна

6 кл.

Мальченко Тетяна

7 кл.




Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Архів записів
    Copyright MyCorp © 2019
    uCoz