menu

Дулгер  Юрій ГеоргіЙОвич

 «… На каштановій алеї, у верхівках дерев  і просто на тротуарі оселилися сонячні зайчики.  Крок, і вони вже завзято пораються у твоєму волоссі, складках одягу, розфарбовуючи настрій у веселі весняні барви». 

         Затишну оселю – улюблене місце прогулянок жителів райцентру та його гостей отримали від нашого земляка, молодого художника Юрія Дуглера, який  народився в Одеській області, Великомихайлівському районі, с.м.т. Велика Михайлівка 11 жовтня 1981 року. Навчався в загальноосвітній Великомихайлівській  школі №2. Після завершення школи, здобув середню-технічну освіту в СПТУ смт. Цебриково,  Великомихайлівського району, Одеської області. На даний час проживає в Великій Михайлівці, працює в м. Одеса ТОВ «Континент Нафто Трейд»,          Улюбленою справою для себе вважає написання картин. Свій перший досвід розпочав з дитинства, і тепер, у тридцять, з посмішкою згадує розмальовані шкільні парти і стіни. Усі його твори це насамперед пошук власного «я». Спеціальної освіти художник не має, але постійна самоосвіта, сміливі експерименти з техніки малювання, великі наставники серед художників та філософів, дають змогу удосконалюватись та крок за кроком підніматись до омріяної вершини.

          Активну участь приймає у районних, обласних виставках, серед них Міжнародний етнічний фестиваль «Вінок Дунаю». У жовтні 2012 року у Великомихайлівському районному Будинку культури вперше відбулася його персональна виставка, яка додала  ще більше впевненості у його таланті. Одне з останніх захоплень - створення ілюстрацій до українських казок та пісень. Черпає ідеї для своїх творів з пейзажів та краєвидів рідної землі. Всі картини відрізняються одна від одної, намагається використовувати різні техніки написання: пейзажі, абстракцію, аерографію, пуантилізм, імпресіонізм.

             Щиро сподіваємось , що  картини Юрія  ще не раз даруватимуть радість, світло і надію втілені  у малюнку неповторні миттєвості життя.