menu
Бібліотека станції Мигаєво

1. Адреса бібліотеки – філії Великомихайлівської ЦБС

вул. Привокзальна 5, станція Мигаєво,

Великомихайлівський район,

Одеська область, 67154

2. Засновник бібліотеки: Міністерство культури УРСР

Сума фінансування на час

створення бібліотеки ніде не значиться

3. Дата заснування: 1959 рік.

Ця невеличка кімната знаходилась в приміщенні сільського клубу

4. Перший запис в інвентарній книзі : зроблений 1 вересня 1959року.

Першим бібліотекарем була Сидоренко Р.І.

В 1963 році бібліотеку прийняла Луговенко Т.Ф.

В 1964 році працювала Михайленко М.І.

В 1965 році працювали Славова В.С. та Швидка Л.М.

В 1966 році працювали Просяная В.А. та Шиглій В.А.

В 1967 році працювала Гринченко Л.Л.

В 1968 році прийняла бібліотеку Чернієнко А.П. Вона багато років пропрацювала і в 2012 році пішла на пенсію.

Чернієнко Алла Павлівна багато років була віддана бібліотечній справі. Вона пишається, що віддала цій роботі все своє життя. Алла Павлівна дуже любить людей і книги, які для неї стали сенсом життя. Любить дуже дітей. Про них Алла Павлівна говорить так: «Дітки, вони прилітають до бібліотеки мов пташенята веселі, безтурботні та із захопленням розглядають книжечки, які містять у собі багато цікавого». Вона, як бібліотекар робила все, щоб у її «світлиці» було людно. В 2010 році організувала гурток «Чомучки».

З 6 липня 2012 року була розпочата передача книжкового фонду Огоцькій Надії Георгіївні. Книжковий фонд звірявся по інвентарним книгам і пакувався у мішки. У зв’язку з тим, що приміщення, де знаходилась бібліотека орендувалось і закінчився строк оренди.

Зараз бібліотека знаходиться у маленькому приміщенні, яке і сьогодні орендується. Теперішнє приміщення надав в оренду Чеботаренко Андрій Олександрович. Андрій Олександрович та Ящук Юрій Олександрович допомагали перевозити книжковий фонд і бібліотечне обладнання (1 стіл, 2 стільця, 7 стелажів, 1 настільна лампа).

Фонд на 2012 рік складав 6329 екземплярів книг, брошур, газет і журналів. (книг – 5988 екземплярів, брошур – 12, періодичних видань – 329. На суму – 10470 гривень 43копійки). Із них: суспільно-політичної – 1025, природничої – 875, технічної – 349, сільськогосподарської – 391, мистецтво і спорт – 368, художньої літератури – 2535, література для дошкільнят -68, іншої – 718. На українській мові - 3439, російській мові – 2890.

У наявності бібліотеки є документація обліку роботи: формуляри, щоденники роботи (для дорослих та дітей), книга сумарного обліку (дві), інвентарні книги (дев’ять), папка актів на списання фонду(одна). Також є каталоги та картотеки: алфавітний каталог, систематичний каталог, краєзнавча картотека, систематична картотека статей, картотека індивідуальної та групової інформації.

Огоцька Надіїя Георгіївна з перших днів проявила велику ініціативність та за рік роботи змогла зробити косметичний ремонт, розставити книжковий фонд бібліотеки, затишно та естетично оформити книгарню, організувати обслуговування читачів та активізувати масову роботу, продовжити роботу з членами гуртка (22 серпня 2012 року Огоцька Н.Г. привітно зустрічала своїх перших відвідувачів. Того дня бібліотекар надала послуги сімнадцятьом читачам, видала тридцять вісім книг). Сьогодні користуються послугами бібліотеки 375 жителів села (292 дорослих, 82 дитини).

У Надії Георгіївни ладиться усе, завдяки ентузіазму, натхненню, творчому підходу до роботи. На урочистому зібранні 26 вересня 2013 року Огоцьку Надію Георгіївну нагородили грамотою від районної ради за сумлінну працю та активно – просвітницьку діяльність, організацію бібліотечного обслуговування та з нагоди 35 – річчя Великомихайлівської централізованої бібліотечної системи і Всеукраїнського дня бібліотек.