menu
Ростовцева А.П.

Я, Ростовцева Антоніна Павлівна народилася 27 серпня 1963 року в с.Гребеники Великомихайлівського району, Одеської обл. У 1969 році пішла до першого класу Гребениківської ЗОШ. У 1981році вступила до Тираспольського Педагогічного інституту на філологічне відділення. Закінчила інститут з відзнакою за спеціальністю «вчитель української мови та літератури».

У 1986 році вийшла заміж та народила сина. В 1991 році, разом з сином переїхала до с.м.т. Велика Михайлівка, Великомихайлівського району, Одеської обл..

В липня місяці 1991 року працювала директором Великомихайлівського районного Будинку культури. З 1996-2002 рік тимчасово була домогосподаркою, а у 2002 році прийнята на посаду інспектора Районного відділу культури. Втому ж році переведена на посаду директора Великомихайлівського районного Будинку культури, де працюю по теперішній час.

У 2012 році, побачила у подруги, яка проживає в м. Одеса, вироби з декупажу. Мені дуже сподобався цей вид мистецтва, тим паче що в нашому районі серед майстрів, декупажом ніхто не займається. На даний час дуже полюбляю займатись декупажом, особливо надавати друге життя старим речам. Свої вироби дарую знайомим, рідним та друзям. А також приймаю особисті замовлення.

Маю бажання приймати участь у обласних, районних виставках, конкурсах та фестивалях. На майбутнє планую розвивати та удосконалювати себе, як майстра з декупажу.