menu


Євсеєва Н.О.

Я,Євсеєва Наталія Олександрівна народилася 10 січня 1981 року м.Нерюнгрі. Якутський край. Росія.

У 1992 році переїхали сім'єю на батьківщину батьків у с.Тростянець ,Великомихайлівського району ,Одеської області.

У 1998 році закінчила Тростянецьку загальноосвітню школу,в тому ж році вступила в Одеський державний Аграрний університет на відділення «бухгалтерський облік»

У 2003 році закінчила університет, маю кваліфікацію «бухгалтер».Працювала сім років бухгалтером у «ПриватБанку».

Вийшла заміж у 2005 році ,разом з чоловіком та сином переїхали на постійне місце проживання в с.м.т.Велика Михайлівка, Великомихайлівського району, Одеської області.

З 2010 року працювала у Великомихайлівському районному судді. Одна з колег принесла на роботу показати свій подарунок : фіалка сплетена з бісеру .Мені дуже сподобалося я прийшла додому, найшла в інтернеті майстер-клас з бісероплетіння і захопилася цим видом мистецтва. На слідуючий день купила різнокольорового бісеру та зробила свій перший букет з квітів, потім вже сама придумувала свої роботи. Спочатку дарувала подругам та рідним на свята, потім принесла свої вироби колегам по роботі і мені почали замовляти прикраси з бісеру в подарунок для рідних, коханих та друзів.

З 2011 року по теперішній час працюю в управлінні Пенсійного Фонду України Великомихайлівського району ,Одеської області.

У 2012 році з великим задоволенням вперше прийняла участь в районній виставці декоративно-прикладного мистецтва «Я маю в серці те,що не вмирає».На майбутнє планую удосконалюватись та розвиватися ,як майстер з бісероплетіння.