menu

На сторінках преси ЦБС На сторінках преси ЦБС

В Е Л И К О М И Х А Й Л І В С Ь К А   Ц Б С

В Е Л И К О М И Х А Й Л І В С Ь К А   Ц Б С

               

Таблиця №2  «Інформаційний спектр публікацій в ЗМІ» за 2012-2016 р.р. в цифрах

 

Роки

Кількість

публікацій всього

В т.ч.

«Єдність»

В т.ч.

«Одеські вісті»

В т.ч. «Чорноморські

Новини»

Журналісти

Бібліотекарі

Читачі

2012

29

27

2

 

10

18

1

2013

16

16

-

 

4

10

2

2014

16

16

-

 

4

11

1

2015

18

17

0

1

3

9

6

2016

15

15

0

0

3

3

9

 

 

БІБЛІОТЕЧНЕ   ЖИТТЯ   НА СТОРІНКАХ  ЗМІ

2016 рік

 

І півріччя 2016 року

               Назва 

               публікації

 

       П.І.

журналіста

   П.І

 бібліотекаря

Пишуть про нас і нашу діяльність

Додаткова

інформація

   «Високі виміри духовності»»

/«Єдність» №33 від 14.05.2016 р./

 

 

Учні 9-А класу Великомихайлівської ЗОШ

                 Про захід в ЦРБ «Бібліосутінки – 2016»

«Джерела пам’яті»             /«Єдність» №28 від 20.05.2016 р./

 

 

В.Первухін

Про подаровані книги  районній бібліотеці самодіяльним поетом, письменником, краєзнавцем Первухіним  Віталієм Федоровичем: три томи «Книги пам’яті України», де записані імена воїнів – земляків (по Одеській області, які полягли на полях битв з німецько – фашистськими  загарбниками і чотири  томи «Книги скорботи  України», з іменами тих,  хто не брав участь в боях,  а  був розстріляний окупантами або загинув під час обстрілів і бомбардувань.

   «Що обрати: куріння чи здоров’я»

 /«Єдність»№40  від 08.06.2016 р./

 

колектив РДБ

 

Про  зустріч в РДБ з головним  спеціалістом районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Буковської Світлани Дмитріївни з учнями 8 – Б класу (кл. керівник  Дубенко Л.А.) /захід до Дня боротьби з тютюнопалінням/.

ІІ півріччя 2016 року

«Нашій країні – 25»                                /«Єдність»№61 від 24.08. 2016р./

С.Смолінська,  Н. Лисюк

 

 

Про знакові події в житті району 2006 – 2016 роки.  В т. ч.  2011 рік – у бібліотеці – сучасний інформацій інформаційний центр, а саме, що  для централізованої бібліотечної системи району 2011 рік ознаменувався  участю у Всеукраїнському конкурсі проектів програми «Бібліоміст» і серед переможців конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» стали: районні бібліотеки для дорослих і дітей, Цебриківська б/ф для дорослих та Великоплосківська б/ф

«Відкритий лист до жителів сіл Гребеники, Великої Комарівки, Новопетрівки, Полєзне, Стоянове та всіх небайдужих ж ителів району»

/«Єдність» №70 від 24.09.2016 р./

 

Л.М. Бабінчук (директор ЦБС)

 

Звернення до  жителів сіл  Великомихайлівської ОТГ  про те, що 14.09.2016 року Великомихайлівською селищною радою було розглянуто питання про закриття п’яти бібліотек-філій, які знаходяться в центральних селах бувших сільських рад.                     Депутатами  селищної ради зовсім не розглядався позитивний досвід бібліотечної роботи і, як наслідок  не було розглянуто питання  щодо реформування сільських бібліотек на сучасний рівень та зробити їх привабливими для всіх членів громади незалежно від віку та соціального статусу заради  розбудови нашої держави…

«Читайте, скільки душа бажає»    /«Єдність» №71 від 28.09.2016 р./

Н. Олександрова

 

 

16 жовтня  у читальній залі районної центральної бібліотеки відбулась презентація книги В,Ф.Первухіна «Стихи мои! Спокойно расскажите про жизнь мою…». Під час презентації відбулося активне спілкування з гостями та присутніми. Автор розповів цікаві факти із історії написання цієї книги, поділився про почуття, які охоплювали його в очікуванні виходу в світ книги та прокоментував деякі твори.  На творчій зустрічі  лунали позитивні відгуки про книгу та слова привітання з ювілеєм, адже Віталію Федоровичу виповнилося 80 років.

«Многая літа, рідне селище»   /«Єдність» №74 від 8.10.2016 р./

 

М.Зубко,                       Н. Лисюк

 

 

Про святкування  220 – ї річниці  селища Велика Михайлівка та про участь  ЦРБ та РДБ у ювілейних заходах.

«Свято в бібліотеці»                             /«Єдність» №75 від 12.10.2016 р./

 

 

 Л. Литвин

 Про святкування щасливої дати для громадян села Полєзне 30 вересня. Це день села, Всеукраїнський день бібліотек і свято Віри, Надії та Любові.  Це свято відбулося у храмі книг у колі активних читачів, ветеранів праці, працівників культури, матерів героїнь та молоді.

«До депутата на прийом»      /«Єдність» №75 від 12.10. 2016 р./

 

 

О. Іванюк

Про прийом виборців  - жителів села Полезне (28 вересня), який проводив начальник управління соціального захисту населення Т.Л. Гаврилова. І до Гаврилової Т.Л., як до депутата районної ради, звернулися жителі, щоб не закривали сільську бібліотеку, якою охоче користуються  дорослі і діти.

«Бібліотека  потрібна!»                      /«Єдність» №75 від 12.10. 2016 р./

 

 

В.Г. Ізбаш, вчитель української літератури

Звернення  В.Г. Ізбаш та більшості жителів села про  перегляд питання щодо закриття сільської бібліотеки у селі Стоянове.  Про активну бібліотечну діяльність. Яку проводить Гринчишин О.Б. бібліотекар б/ф серед різновікової категорії  сельчан.

«Доброго дня, шановна редакціє!»                      /«Єдність» №75 від 12.10.2016 р./

 

 

Жителі сіл Полєзне, гіржове, Фрасине, Водяне, Бесарабка, Богачеве

Про відповідь  членів громади села Полєзе на публічне звернення директора  Великомихайлівської ЦБС: «Ми,  жителі с. Полєзне стурбовані, чому ніхто не цікавиться, чи потрібна громаді бібліотека?... Сьогодні бібліотека у нас в громаді  чи не єдине місце, де можна поспілкуватися, взяти для читання книгу чи журнал… Ми просимо взяти до уваги наше звернення і допомогти збереженню бібліотеки для наших сіл».

«Ні клубу, ні бібліотеки?»                    /«Єдність»№75 від 12.10. 2016 р./

 

 

Є.Т. Воронцова, жителька с. Плєзне

Про власну думку  жительки села  Полєзне щодо ремонту клубу та закриття бібліотеки: Ремонт клубу – це добра звістка, але те, що при клубі буде кафе і без спиртного не обійдеться… А щодо бібліотеки, то ми – мешканці  за функціонування бібліотеки».

«Не можна рубати з плеча» /«Єдність»№75 від 12.10. 2016 р./

 

 

В.Скавронік, самодіяльний письменник, депутат райради

Про звернення  через рай. газету до керівництва ОТГ, району з поханням добре вивчити питання життєдіяльності культурних закладів та надавати допомогу у покращенні їхньої роботи. «Не можна рубати з плеча не порадившись із народом… Історія  не пробачить нам помилок… Закрити бібліотеку, це як руку відрубати. На це ми не маємо права»

«А що потім?                                      /«Єдність»№75 від 12.10. 2016 р./

 

 

Жителі села Новопетрівка

Про ганебне рішення депутатів – земляків, які з легкістю проголосували за закриття бібліотек. «А ми чекали, що наша бібліотека, от от переселиться в новий дім. От і дочекалися…  Куди ж іти нам, пересічним громадянам, пенсіонерам, дітям, учням за книгою?... Ми вважаємо, що держава і влада  - відповідальні  перед майбутнім, а така економія сьогодні обернеться культурною деградацією завтра»

«З чого все починалося»                    /«Єдність» №95 від 21.12. 2016 р./

 

Колектив ЦРБ

 

Про засідання круглого столу за темою «З чого все починалося: 01.12.1991 року – референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України»