menu


У скорботі та молитві низько схиляємо голови,                                                                вшановуючи пам'ять вірних синів України.                                                                    

Вони житимуть в наших серцях завжди!!!

 Черненко Олександр Іванович                    

Черненко Олександр  Іванович                                                                     (27.11.1958-08.11.2014) 

                                                                                                                                Одеська область ВЕЛИКОМИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОН СЕЛО Новоборисівка САМЕ ТУТ ПОХОВАЛИ Олександра Івановича ЧЕРНЕНКО, ОДНОГО З ТИХ, КОГО ЗА Стійкість сепаратисти НАЗВАЛИ «Кіборг»

Нагороджений посмертно орденом III ступеня «За мужність» згідно з Указом Президента України П.О.Порошенка            


Вічна пам'ять і слава герою!                                                                

  Олександр Іванович  був неймовірною людиною, якого завжди будуть пам'ятати. Він допомагав своїм односельцям, підтримував їх у важкій ситуації доброю порадою, жартував по темі. Його патріотизм і незламний дух запам'ятаються навсегда.Роділся і виріс справжній патріот Олександр Іванович в селі Новоборисівці. Тут закінчив школу. Працював учнем слюсаря, а потім електриком на Веселокутський КХП. Служив у лавах Радянської армії. Демобілізувавшись, повернувся в рідні краї, де і зустрів свою любов. Валентина Груша стала його обраницею і матір'ю двох дітей дочки - Наталії та синочка Івана. Навчався в механіко-технологічному технікумі в р .. Одесі. Працював електриком в колгоспі «Перше травня». Довгий час працював на Веселокутський нафтобазі, звідки і прийшов працювати на посаду вчителя трудового навчання Новоборісівськоі ЗОШ. Пропрацював в школі вісім років. Де б не працював Олександр Іванович, всюди відзначали його життєлюбний, весела вдача, любов до дітей і до праці. Хороша людина була, совісний, працьовитий, безвідмовна, щира, добра. Шкода, що це все в минулому часі. Загинув доброволець А.І. Черненко за свободу і незалежність України. (Про життєвий шлях героя ви зможете дізнатися з публікацій районної газети «Єдність» №86 від 19. 11.2014 р - «Герої не вмирають», обласної газети «Одеські вісті» від 3 листопада 2015 року - « ... В бой идут и старики»


                                                                                                                                                     

МАТЕРіАЛ іЗ КНИГИ В. Зарічука « ХЛіБ - СіЛЬ  НА вишитий рушник » ( сторінка 256 - 257 )