menu


Райкова Н.І.


Я, Райкова Надія Іванівна, народилася 19 серпня 1987 року в с.м.т. Велика Михайлівка, Великомихайлівського району, Одеської обл..

У 1993 році пішла у перший клас до Великомихайлівської ЗОШ №2, яку закінчила у 2004 році.

З 2004 - 2005 рік навчалася в Одеському учбово-курсовому комбінаті торгівлі та сфери послуг та здобула кваліфікацію «перукар широкого профілю».

З 2005 - 2010 рік навчалася в Одеському державному екологічному університеті на факультеті «Гідрометеорологія/Метеорологія»

та здобула диплом магістра за спеціальністю «Магістр метеоролог».

З 2009 по 2010 рік навчалася у центрі післядипломної освіти в Одеському державному екологічному університеті на факультеті «Менеджмент організацій» та маю диплом спеціаліста за фахом «Економіст-менеджер».

У 2006 році вийшла заміж. Разом з чоловіком Володимиром почали цікавитися миловарінням з 2010 року, цього ж року приймали перший раз участь в Міжрегіональній виставці-ярмарці «Золоті ручки» та отримали диплом за активну участь та особистий вклад в розвиток культурних зв`язків регіонів України та країн Ближнього зарубіжжя.

На даний момент освоїли дуже багато технік з миловаріння, використовуємо тільки натуральні компоненти для його приготування.

На разі наше мило «ручної роботи» успішно продається в магазинах натуральної косметики з логотипом «РАЙ», тому надалі ми плануємо удосконалюватися, приймати участь в різних регіональних та міжнародних витставках та радувати людей натуральним, екологічно чистим та якісним милом Богів «ручної роботи РАЙ».