menu


 


 

Бібліотека ділиться досвідом. 

         26 вересня 2013 року на базі Великомихайлівської районної бібліотеки для дорослих відбулося заняття школи передового досвіду, в якому взяли участь бібліотекарі бібліотек - філій району.  Тема заняття «Масова робота в бібліотеці: традиції та нововведення».  Під час заняття присутні мали змогу ознайомитися  з нововведеннями в роботі читальної зали, а саме про роботу в «Інформаційному центрі».  Завідуюча читальної зали  Куйбіда В.Д. прибинтувала учасникам новостворений клуб «Феміда».   Напрямок роботи якого – поширення правових знань серед молоді і широка популяризація юридичної літератури.  Докладно зупинилася на реалізації програми «Бібліоміст» і творчого проекту для молоді «Обираючи професію, я обираю своє майбутнє».  Також зауважила про важливість профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів.  Бібліотекар абонементу Чернецька Н.В. ознайомила присутніх з рекламною бібліотечною продукцією, яка виготовлена для населення району.  Презентувала досвід використання комп’ютерних технологій у роботі бібліотеки та доступ до інформаційних матеріалів, сайту Великомихайлівської централізованої бібліотечної системи та блогу Великомихайлівської бібліотеки для дорослих.  Завідуюча відділом обслуговування та юнацької кафедри Кейзі М.І. розповіла про основне призначення центральної районної бібліотеки та представила основні напрямки роботи з юнацтвом.  Цікавинкою школи передового досвіду став показовий масовий захід з народознавства «Жива душа мого народу», який відбувся в малій залі РБК, прикрашеній в стилі українізації.   Керівник клубу «Юність» Кейзі М.І. та члени цього бібліотечного клубу (учні 9-А класу НВК №1 , класний керівник Байрамукова С.Н. )  Товарницька Н., Козак А., Дутка А. , Чернявський К.,  Кейзі І., Торган В., підготували українські вечорниці.  Взяли участь у проведені вечорниць ансамбль РБК «Калинонька» , завідуючий історико – краєзнавчим музеєм Дерманський В.П., директор РБК Ростовцева А.П. яка провела для присутніх майстер -  клас  з нового виду декоративно-прикладного мистецтва – дикупаж.   На закінчення бібліотекарі ЦРБ привітали своїх колег з Всеукраїнським днем бібліотек і побажали нових успіхів у їхній благородній просвітницькій справі. 
  

В рамках  програми ШПД - 2013  відбулося  урочисте зібрання в РДБ до 35- тої річниці Великомихайлівської ЦБС.

ПРОГРАМА  ШПД 

8.30 -10.30 Проведення ШПД «Золотий місток ЦРБ» /презентація досвіду роботи колективу ЦРБ – «Масова та культурно-просвітницька робота Великомихайлівської центральної районної бібліотеки»/.

10.30 -10.50 Покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка.

10.55 – 11.15 Покладання квітів до пам’ятника загиблих.

11.15 – 14.00 «Ярмарок бібліоідей та бібліоуспіху у Великомихайлівській ЦБС» /до 35–тої річниці Великомихайлівської ЦБС/ та урочисте зібрання в РДБ:

а) нагородження кращих бібліотек району подарунками;

б) святкова програма «І ювілей єднає нас» святкування 35 - річниці ЦБС у приміщенні районної дитячої бібліотеки (РДБ);

г) творча зустріч із самодіяльним письменником і поетом - Первухіним Віталієм Федоровичем.

Провідний методист ЦБС О.В.Бойченко