menu
2013 рік

 

Бібліотечний, сучасний місток Великомихайлівської ЦБС у рамках програми "Бібліоміст"

 29   листопада  2013 року  відбулося засідання круглого столу «Бібліотечний  «Олімп» в рамках програми «Бібліоміст»».

  За круглим столом зібралися голови селищних рад: Великомихайлівської – Жарська Т. В. та Цебриківської -  Барнасевич В.Ф. та завідуючі: читальної зали ЦРБ – Куйбіда В. Д., районної дитячої бібліотеки – Крицька С. О., Цебриківської бібліотеки для дорослих - Костик Т. І., Великоплосківської б/ф – Кожанова Н. К.,  директор ЦБС – Бабінчук Л. М., провідний методист – Бойченко  О. В.,  заступник    редактора  районної   газети  «Єдність»   -  Смолінська С. Й. та представники  юнацтва – члени клубу «Юність»: Товарницька Наталія , Зачко Владислава, Вакарова Валерія, Коземерчук Олександра. У цьому  дружньому колі бібліотекарі доповідали про зроблену роботу у рамках програми «Бібіліоміст».

      Чотири сучасні бібліотеки демонстрували власні відеофільми, слайди та звітували про результативну роботу, яка проводилася у громадах. Про  роботу – націлену на результат» доповідала  Л.М.Бабінчук – директор

      З досвіду роботи доповідала Костик Т.І. – завідуюча Цебриківською бібліотекою для  дорослих «Робота бібліотеки у  рамках соціальної програми «Разом ми сильні»».                           

      Про майбутнє сучасних бібліотек Великомихайлівського  району: реалії та перспективи» - доповідала Бойченко О.В. - провідний методист ЦБС.   

Також,   в рамках засідань відбулася  година «Запитань та відповідей»  за участю усіх присутніх.

 

  Провідний методист ЦБС                      Бойченко О.В.