menu
2014 рік
  23 травня, у Великомихайлівському БК була презентація творчості братів - Віктора та Володимира Скавроніків «Тепло своїх долонь, і розуму, і серця я Україні милій віддаю», яку організували і провели колективи ЦРБ, БК та керівник літературної студії «Джерело слова» - Райковська О.В. На творчу зустріч із громадськими діячами, авторами поетичних і прозових збірок завітали дорослі та юні шанувальники поетичного слова. Були присутні учні 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл селища Велика Михайлівка разом із вчительськими колективами. Гостями були: голова Великомихайлівської районної ради – Гірін В.І., голова селищної ради – Жарська Т.В., побратими по перу, земляки, письменники – краєзнавці Валерій Зарічук,, Володимир Долгов, однокурсниця Віктора Скавроніка, юрист Зінаїда Маліновська та кореспонденти районної газети «Єдність».

З цікавістю заслухала аудиторія біографію братів, їхні гарні вірші та корисну інформацію завідуючої відділом обслуговування ЦРБ Кейзі М.І. про твори самодіяльних письменників і поетів Великомихайлівщини, які є у фондах центральної районної бібліотеки.

На цьому заході поєдналися в єдине ціле – поетичні рядки, гарні українські пісні, аплодисменти та виступи шанувальників творчого здобутку наших земляків. Під час зустрічі, у величезному залі селищного БК, панувала атмосфера творчого дружнього єднання учасників заходу, гостей і глядачів. (Про презентацію творчості братів Віктора та Володимира Скавроніків була публікація «Симфонія любові від братів Скавроніків» у районній газеті «Єдність» у №38 /28.05.2014 року/).