menu
2014 рік

Найкращим  прикладом  у  ЦБС  є участь  ЦРБ  у Всеукраїнській акції «Бібліоніч» 23 квітня  2014 року.  Про цей  захід  року  була  публікація  статті ««Бібліоніч»: натхненні юністю» /23.04./  у районній газеті «Єдність». (Про участь  читачів ЦРБ юного віку  у Всеукраїнській акції «Бібліоніч» та про цікаві заходи, які проводилися у рамках програми «Бібліоніч в ЦРБ».  Колективи ЦРБ та РДБ провели  цікаві заходи для юнацтва: «Струни душі» /літературну кав’ярню/;   «Магія поета» /поетичну годину/; «Кулінарне мистецтво українців: практика і традиції» /народознавчу годину/ «Чарівна подорож» /літературний квест /; «Закриття бібліоночі в ЦРБ» /час обговорень та автографів/.   23 квітня у  Всесвітній день книги та авторського права,  ввечері у ЦРБ - уперше проведено соціально – культурну Всеукраїнську молодіжну акцію бібліоніч «Книгою призначена зустріч». Мета,  якої  була заохочення юнацтва та молоді до читання, розвиток нових форматів дозвілля, розкриття можливостей та потенціалу книгозбірень.       

 


    Організація даного заходу пройшла на високому рівні і все це завдяки всім, без виключення:  колективам ЦРБ, РДБ, партнерам та учням – читачам Великомихайлівської ЗОШ №1. У 2014 році Великомихайлівська ЦРБ долучилася до Всеукраїнської акції «Бібліоніч», яка була  нетрадиційною, але актуальною для сьогодення.  Всеукраїнська  акція  організовувалася  на підтримку читання та інтелектуального розвитку юнацтва та молоді. І наша бібліотека – ЦРБ, в день Всесвітньої книги та авторського права організувала та провела цікаві заходи для юнацтва, використавши партнерські стосунки із ЗОШ №1 та творчою інтелігенцією селища.  Учасниками заходу були учні  9 – 11 класів. Всі вони  отримали  можливість зустрітися із самодіяльною поетесою Т.Ф. Кривенко, послухати  музично – поетичні композиції «Струни душі» та ніжні мелодії романсів, взяти  активну участь у  літературному  квесті / учасники отримали завдання: віднайти у магазині товари з назвами літературних або казкових героїв, розгадати ребуси,  відшукати пару літературному герою, скласти оду книзі/  також  юні учасники  почули  практичні поради  від  найкращого знавця  українських, народних традицій,  наставниці українського дитячо-юнацького ТОВ «СІЧ» - Л.Б. Райковської  на народознавчій годині «Кулінарне мистецтво українців: практика і традиції».

Цей захід відбувся за  програмою ЦРБ «Книгою призначена зустріч»»  у рамках Всеукраїнської акції "Бібліоніч - 2014" (23 квітня 2014 року  з  17.30 – 20.00 год.)  П Р О Г Р А М А    

Час проведення

Назва

заходу

Партнери

Категорія

слухачів

Ведучі

Відповідальні

17.30

«Відкриття бібліоночі в ЦРБ» /відкриття заходу/

кл. керівники: Байрамукова С.Н.

Царалунга А.М.

Вакарова О.С.

Головацька О.С.

Маковецька Г.І.

Юнацтво

/Учні ЗОШ №1/

Кейзі Іван

Кейзі Ольга

Кейзі М.І.

17.35 – 18.00

«Струни душі» /літературна кав’ярня/

Байрамукова С.Н.

Райковський Андрій Мельник В’ячеслав

Гужева Ірина

Учні 9 класів

Куйбіда В.Д

Кейзі М.І.

18.05 – 18.30

«Магія поета» /поетична година/

Кривенко Т.Ф.

Учні 10 класів

Райковська О.В.

Бойченко О.В.

Чернецька Н.В.

18.35 – 19.20

«Кулінарне мистецтво українців: практика і традиції» /народознавча година/

Райковська Л.Б. та творчий колектив РБК

Юнацтво, молодь

Кейзі М.І.

 

Куйбіда В.Д.

Гусєва О.А.

 

19.25 – 19.45

«Чарівна подорож»

/літературний квест/

 

Юнацтво, молодь

Маковецька О.С.

Крицька С.О.

Пинтя В.Г.

НеверськаВ.В.

Кейзі Іван та Ольга / учні  ЗОШ №1/

19.45 – 20.00

«Закриття бібліоночі в ЦРБ» /час обговорень та автографів/

 

Юнацтво, молодь

Кейзі М.І.

Куйбіда В.Д.

Чернецька Н.В.

 

Провідний  методист ЦБС           Бойченко О.В.