menu

НАША ГОРДІСТЬ - ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "КРАШИЙ ЧИТАЧ РОКУ"   Списки  переможців  к -су «Книгоманія - 2016»  (І тур)

 

 

Назва бібліотеки-філії

      Прізвище, ім’я переможців (читачів - учнів 6-7 класів)

                                                           (Результати І туру - районного рівня)

 
 

Великомихайлівська РДБ

 

    Чернецька Валерія

 

      Абрамова Діана

 

 Великокомарівська

       Георгіца Анастасія

 

        Шаталіна Вікторія

 

 Великоплосківська

          Перстнева Т. Ю.                                     

 

          Шкеул Н. Ю.

 

 Гребениківська

           Осадча Катерина

 

            Чорба Роман

 

Кіровська

            Мартинюк Василь

 

             Маруняк Анна

 

 Мигаївська

                        Бродіщан О.

 

             Жарко Я.

 

Новоборисівська

            Довженко Віталіна                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

             Гуржій Ілона                                                                                                                               

 

Новопетрівська

                Ровенко Катерина

 

 

            Лєурда Наталія

 

 Новосавицька

             Пастушенко Олександр

 

             Жовнір Сергій

 

 Першотравнева

            Семенюк Ю.

 

              Яновський Є.

 

 Петрівська

              Чорбу Аліна

 

            Iсько Вікторія

 

 Полезненська

            Вилуп Анастасія

 

             Гала Олена  

 

Слов’яносербська

           Літвяков Данил

 

           Соколенко Катерина

 

 ст. Мигаївська

          Яковлева Наталія

 

          Кіосе Христина

 

 Стоянівська

           Раков  І.

 

          Панферова  В

 

 Соше-Острівська

           Бишляга О.М.

 

           Козак М.В.

 

 Тростянецька

          Хіміна Люба

 

          Демьяненко Ліза

 

Цебриківська б/ф для дітей

          Кузьмич Руслана

 

 

          Польнау Геннадій       

 

30.03.2016 р.                   Бойченко О.В.  /провідний методист по бібліотечній справі Великомихайлівської ЦБС/