menu


"Життя без насильства"
Відповідно до розпорядження Великомихайлівської селищної ради від 03.12.2020 року №143-ОД "Про затвердження плану заходів щодо проведення у 2020 році акції "16 днів проти насильства", презентуємо книгу «Ми – різні, ми-рівні». Основи культури ґендерної рівності: Навчальний посібник для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який є у фонді читальної зали бібліотеки для юнацтва та дорослих.
Головне завдання даного посібника – розвінчати стереотипні уявлення про ролі жінок і чоловіків у родині та суспільстві, сформувати світогляд учнів, вільний від ґендерних упереджень і передсудів. Посібник зорієнтовано на використання сучасних педагогічних технологій, що передбачають взаємодію учнів як між собою, так і з учителями, батьками. Все це створює умови для подальшої демократизації навчально-виховного процесу, який базується на повазі до особистості кожної дитини.
Запрошуємо ознайомитися та переглянути книгу всіх зацікавлених користувачів бібліотеки.
Зображення може містити: 2 особи
Людмила Бабінчук
Новини КЗ "Публічна бібліотека"
«Моя поезія – моя жіноча доля»
20 серпня в нашій бібліотеці відбувся вечір для дорослих, присвячений творчості Л.В. Костенко в ювілейний рік її народження. 90 років – ціла епоха для життя і творчості!..
Присутні поринули в світ поезії і прози Легенди української літератури. Мали змогу насолоджуватись піснями на слова геніальної поетеси, слухати вірші, в яких кожен знаходив щось своє, особисте, мав змогу поглянути на події, які відбуваються в кожного із нас і, взагалі, з країною.
Література, - писала поетеса,- це не змагання, а боротьба. Боротьба добра і зла, справедливості і несправедливості. Тому всі найважливіші проблеми часу знаходять відбиток в творчості Л.В.Костенко. Нехай Доля, яку сама Ліна Костенко обрала, буде до неї прихильною. З Ювілеєм!


"Бібліотека українського воїна"
Декілька років поспіль бібліотеки Великомихайлівщини беруть участь в проведенні акції "Бібліотека українського воїна" по збору книг для наших воїнів-захисників. За перше півріччя 2020 року теж зібрали декілька десятків книг і завітали до Великомихайлівської комендатури Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної Прикордонної служби України та вручили воїнам книги.
Дякуємо Вам, наші воїни-захисники, за те, що тримаєте мирне небо над нами!


Бажання змістовно проводити дозвілля не покидає членів клубу "Гармонія", який продовжив своє існування в КЗ "Публічна бібліотека Великомихайлівської селищної ради". Сьогодні приміряли чудові плахти та провели репетицію. В проекті ще блузки... Шукаємо спонсорів...)
Зображення може містити: 5 осіб, люди стоять та надворі