menu
Дата заснування - 1955 рік.

Бібліотека розташовувалася у сільській старій хатині. Кількість книг була 500, із них 30 казок. Люди відвідували бібліотеку, читали, розповідали та обговорювали новини. На жаль невідомо нічого про перших працівників бібліотеки, про історичні факти того часу.

З 1 вересня 1978 року бібліотека увійшла у склад Великомихайлівської ЦБС. Бібліотека до 90-х років була інформаційним центром партійного, політичного, культурного та інтелектуального життя.

За останні роки бібліотека постійно переміщувалась по причині невідповідності приміщень (передостаннє – у старому приміщенні будинку - інтернату). Вже більше десяти років бібліотека знаходиться у приміщенні сільської ради і має зручне розташування - в центрі села, поруч зі школою.

Сьогодення бібліотеки змінилося. Для читачів затишно оформлений відділ абонементу. Книжковий фонд становить – 11658 екземплярів. Бібліотеку відвідують 400 користувачів. Завідуючою бібліотекою працює Бондар Ольга Євгенівна з 1.05.1987 р. За час довгої та плідної роботи Ольга Євгеніївна користується авторитетом серед читачів і односельців, бере активну участь у всіх заходах села. Бібліотекарем практикуються нові форми масової роботи: історичні екскурси, бібліотечні уроки, огляди нової літератури, бесіди, вікторини, уроки виховання. Бібліотека покращила свій імідж.

Найкраще свято за останні роки односельці і бібліотека святкували до 200-річного ювілею В-Комарівки. Свято мало назву «200 років тобі, моя земле!», на якому, крім урочистостей, відбулася презентація краєзнавчої книги В. Зарійчука «Касель-Великокомарівка».

З 2010 року при бібліотеці запрацював гурток «Книголюб» для дітей та юнацтва. На сьогодні активізована бібліографічна та культурно – просвітницька робота для дітей, юнацтва та молоді. Бібліотека бере активну участь у різноманітних конкурсах, соціологічних дослідженнях.

Активна діяльність бібліотеки-філії часто висвітлюється у районній газеті «Єдність». Двері бібліотеки відкриті для кожного мешканця села різної вікової категорії.

Найкращі заходи 2009 -2012 р.р:
Тематичний вечір «Дорогами партизанського отряда ім.. Г. І. Котовського».

Свята: « З іменем хліба» / до дня працівника сільського господарства/, «Святами звинить українська хата», «Рушник в образах та звичаях», «Мати – символ добра на землі».
Літературний конкурс «Поетеса великої душі» (Л. Костенко 80 років)

Вечори: «Великий російський письменник - Л.М. Толстой», «Війна, народ, перемога» /До Дня Перемоги/.

Урок історії «Війна в сім’ї моїх односельців».