menu
Відділи обслуговування читачів 1-4 та 5-9 класів ПБ

Відділ  обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів

Бібліотекарем відділу 1-4 та 5-9 класів РДБ  працює  Пинтя Валентина Григорівна.                                                            

При відділі 1-4 класів для  користувачів працює абонемент та читальна зала.    

           Валентина Григорівна займається популяризацією літератури різної тематики,   проводить масову роботу з популяризації літератури суспільного циклу, художньо-естетичного циклу та на допомогу вивчення шкільної програми.  Естетичне оформлення відділу сприяє залученню читачів до бібліотеки.  Бібліотекар докладає багато зусиль для того, щоб сформувати у дитини бажання читати. Також проводяться різні форми масової роботи в плідній  співпраці з загальноосвітніми закладами селища  та дитячим садочком «Сонечко». В РДБ відстежуються заходи, які найбільш подобаються читачам і впроваджуються в подальшу практику.                                      

          Читачі відділу 1-4 класів  приймають участь в різноманітних конкурсах районного, обласного та Всеукраїнського рівня. 2015 році - Албул Іван  був переможцем у Всеукраїнському  конкурсі "Книга пам'яті мого роду" - посів 1-е місце.  В 2012 році читач Крицький Віталій  посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «В об’єктиві я і книга» в ІІ турі. Спільно з районним відділом освіти було проведено районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». В цьому конкурсі прийняли участь: Кондрат Олександра, Голоколєнцева Марина та Гетьман Єлизавета - учениці 4-го класу, які посіли  2-гі місця на районного рівні. З 2003 року при відділі організовано школу «Ввічливості» заняття гуртка розраховані на два роки. Метою гуртка є вивчення етикету,  правил поведінки, гарних манер, навичок і звичок хорошого тону та правил спілкування.  Членами гуртка   є учні 3 – 4- х класів.          

                                                                         Відділ 5-9  класів


При відділі 5-9 класів функціонує відділ абонементу та читальна зала.  Бібліотекарем проводиться масова робота з популяризації художньої літератури,  правової літератури, військово-патріотичної тематики, на допомогу у вивченні шкільної програми.  Бібліотекар співпрацює з загальноосвітніми закладами селища, районним центром зайнятості, районним управлінням юстиції, районним спортивно-технічним клубом, районним центром соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді, районним будинком культури, краєзнавчим музеєм.  Щороку найкращі читачі РДБ беруть  участь  у  Всеукраїнському конкурсі "Книгоманія".                          

           З 1990 року при відділі організовано клуб «Подвиг», членами клубу є учні 6-7-х класів, засідання з членами клубу проводяться на військово – патріотичну тематику.

          З 2011 року організовано «Профінформ клуб» для  учнів 8-9-х  класів.

 З членами клубу протягом 2-х років  проводиться профорієнтаційна робота, організовуються зустрічі з фахівцями різних професій та екскурсії до установ та  організацій.                                              

          При відділі 5-9 класів з  жовтня 2011 року запрацював «Інтернет – центр».

Тут є можливість:
- одержати необхідну інформацію з будь-якого питання, використовуючи пошукові системи;
- роздрукувати потрібну інформацію;
- зробити запис на змінний диск;
- оволодіти навиками роботи в мережі Інтернет.                                                     

         Користувачі Інтернет - центру  мають  безкоштовний доступ до світової мережі Інтернет з метою навчання,  отримання додаткових знань із різних галузей.

 Щорічно бібліотекарем проводяться навчання з комп’ютерної грамотності «З копютером на ТИ» для нових користувачів «Інтернет - центру».